AKCESORIA DO MEBLI WARSZTATOWYCH

W tej kategorii prezentujemy zbiór akcesoriów pasujących do różnych mebli warsztatowych LockLine. Akcesoria pasują do mebli warsztatowych naszej produkcji, ale wedle uznania mogą również stanowić półprodukty do budowy własnych mebli warsztatowych. Przykładem mogą być tablice narzędziowe, które w LockLine traktujemy jako akcesoria do stołu warsztatowego (ponieważ idealnie pasują do naszych stołów warsztatowych), ale również możesz zakupić samą tablicę narzędziową i zrobić z niej własną ściankę warsztatową. Produkty dostępne w kategorii „Akcesoria do mebli warsztatowych” mogą Ci zatem posłużyć do rozbudowy mebli z naszego systemu metalowych mebli warsztatowych, a także mogą posłużyć Ci do samodzielnego tworzenia mebli warsztatowych DIY. Zapraszamy do zapoznania z ofertą!

Filter

Akcesoria do mebli warsztatowych LockLine

W LockLine produkujemy autorski system modułowych metalowych mebli warsztatowych. Dążymy do zaoferowania najbardziej uniwersalnego i praktycznego systemu mebli warsztatowych, który sprawdzi się tak samo na dużej hali produkcyjnej, co w garażu. W skład naszego systemu wchodzą meble warsztatowe takie jak: wózek narzędziowy, stół warsztatowy, szafa warsztatowa i tablica narzędziowa. Każdy z tych elementów może stanowić samodzielny wolnostojący mebel warsztatowy. Ponadto wszystkie idealnie do siebie pasują, pozwalając na tworzenie zabudowy warsztatowej dopasowanej do każdego pomieszczenia.

Elementy do budowy mebli warsztatowych

Tworząc meble warsztatowe LockLine, pomyśleliśmy także o majsterkowiczach, którzy chcą samodzielnie zrobić meble warsztatowe. Oferujemy zatem zestaw elementów do budowy mebli warsztatowych, z których możesz samodzielnie wykonać stół warsztatowy albo samodzielnie wykonać tablicę narzędziową. Istnieje także możliwość zakupu samej metalowej szuflady warsztatowej, którą przymocujesz do stołu warsztatowego lub wózka narzędziowego. Podobnie znajdziesz u nas zamek do wózka narzędziowego. Jeżeli natomiast nie chcesz się zastanawiać z jakich elementów zrobić stół warsztatowy, po prostu przejdź do kategorii „Stoły warsztatowe” i zamów najlepszy dla siebie zestaw.

Meble warsztatowe producent

Właśnie tak często Państwo do nas trafiacie. Szukasz producenta mebli warsztatowych? Bardzo dobrze trafiłeś! Wszystkie meble warsztatowe oraz akcesoria do mebli warsztatowych są naszej produkcji według naszego autorskiego projektu. W tej kategorii prezentujemy akcesoria do mebli warsztatowych, czyli elementy składowe naszych modułowych mebli warsztatowych. Jeżeli jesteś zainteresowany pojedynczymi meblami warsztatowymi prosto od producenta albo szukasz zabudowy warsztatowej z metalowych mebli, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy pomoc przy doborze mebli warsztatowych do zabudowy warsztatowej, a także wykonujemy meble warsztatowe na zamówienie.

You've just added this product to the cart: