O Nas

Lockline.pl to miejsce, gdzie znajdziecie urządzenia zabezpieczające Państwa dobytek, przeznaczone do Waszych firm i domów. Jako firma Lockline ściśle współpracujemy z największymi producentami, reprezentując uznane na świecie marki, dzięki czemu możemy zaproponować wyjątkowo szeroki asortyment z tej branży. W trosce o pełną satysfakcję naszych klientów stawiamy na jakość, rzetelność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zakupu sejfów, szaf na broń, szaf pancernych oraz innych urządzeń, które pozwolą Państwu zabezpieczyć wszystko to, co dla Państwa cenne.

Jesteśmy liderem na rynku krajowym w zaopatrzeniu firm jak i osób indywidualnych w meble warsztatowe, socjalne jak i medyczne. Dobór mebli do warsztatu, szatni czy pokoju socjalnego warto dobrze przemyśleć – meble powinny być trwałe, odporne na różnego typu uszkodzenia i funkcjonalne. Szafy metalowe, szafki i półki muszą umożliwić wygodne przechowywanie narzędzi, różnego typu części, a także ubrań roboczych.

Sejfy, szafy pancerne oraz inne produkty, jakie oferujemy, posłużą Państwu do przechowywania dużych kwot pieniędzy, ważnych dokumentów, czy broni. Dzięki temu będą one przydatne chociażby w biurach i pomieszczeniach firmowych, lecz także w prywatnych domach i mieszkaniach.

Dane firmy i informacje dodatkowe:

Lockline

Ul. Gówna 41, 61-007 Poznań

Tel.: 883 109 334

office@lockline.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były dla każdego pozytywnym doświadczeniem. Zapewniamy kompleksowość naszych usług – doradztwo, sprzedaż, transport, montaż, serwis. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w razie wątpliwości.

Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin;

Dysponujemy, nowoczesnym magazynem oraz niezawodną flotą, zapewniając profesjonalne rozwiązania logistyczne.

Zawsze mogą Państwo zwrócić się do nas z prośbą o pomoc i doradztwo w zakresie doboru sejfu, czy też mebli metalowych lub innych rozwiązań w branży zabezpieczeń. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i chętnie dzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem. Firma Lockline jest na rynku od 2005 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Lockline.pl z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Główna 41. Jesteśmy producentem oraz autoryzowanym dystrybutorem sejfów, szaf na broń, sejfów ognioodpornych, mebli metalowych oraz warsztatowych. 

Sklep stacjonarny – Salon Sprzedaży: ul. Główna 41, 61-007 Poznań

NIP: 782-209-37-87

Aliorbank

Numer rachunku bankowego: 54 2490 0005 0000 4500 8478 3614