STOŁY WARSZTATOWE

W tej kategorii znajdziesz stoły warsztatowe, które stanowią samodzielne stanowiska warsztatowe, ale wszystkie te stoły można dowolnie łączyć z innymi modułowymi meblami warsztatowymi LockLine. Nasze stoły warsztatowe posiadają różnych rozmiarów blaty robocze. Stoły warsztatowe LockLine występują również w różnej konfiguracji szafek, szuflad i tablic narzędziowych oraz w wersji z oświetleniem. Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować i skonfigurować swój idealny stół warsztatowy na zamówienie.

Filter

Stoły warsztatowe do wielu zastosowań

Decydując się na zakup stołu warsztatowego LockLine, wybierasz wszechstronność wszystkich mebli warsztatowych naszej produkcji. Meble warsztatowe LockLine stanowią system modułowych mebli, które można dowolnie łączyć i konfigurować. Nie inaczej jest w przypadku stołów warsztatowych! System mebli warsztatowych LockLine sprawdzi się w przydomowym garażu, na hali produkcyjnej, w warsztacie samochodowym lub jakiejkolwiek innej przestrzeni roboczej wymagającej profesjonalnych wytrzymałych mebli warsztatowych.

Dopasuj stół warsztatowy do swoich potrzeb

Wytrzymały i praktyczny blat roboczy jako element stołu warsztatowego

Do wyboru masz stoły warsztatowe różnej długości, które możesz traktować jako wolnostojące stanowiska warsztatowe. Możesz także łączyć kilka stołów warsztatowych LockLine w długie stanowiska robocze, które dają Ci swobodę pracy w każdych warunkach. Blat roboczy stołu warsztatowego LockLine jest wykonany z wytrzymałej blachy, do której według uznania możesz przymocować wiele narzędzi warsztatowych (w tym imadła, ściski oraz elektronarzędzia).

Dobrze zorganizowana przestrzeń pod blatem roboczym

Dowolność konfiguracji stołu warsztatowego LockLine obejmuje przestrzeń pod blatem roboczym. Możesz zdecydować się na tani stół warsztatowy z półkami, które pozwalają na przechowywanie różnych elementów oraz dają bardzo dużo swobodnej przestrzeni na nogi. Możesz również wybrać stół warsztatowy z szafką i szufladami. Ta opcja zapewni Ci dużo miejsca na narzędzia i drobiazgi, dzięki czemu będziesz miał porządek w swoim warsztacie.

Tablica narzędziowa jako element stołu warsztatowego

Każdy stół warsztatowy LockLine umożliwia montaż tablicy narzędziowej. Perforowana tablica na narzędzia do warsztatu stanowi idealne uzupełnienie stołu warsztatowego. Nie bez znaczenia jest fakt, że w LockLine posiadamy całą gamę akcesoriów do tablic narzędziowych, które możesz zakupić razem ze stołem lub osobno. Tablice narzędziowe, zwane również ściankami narzędziowymi, pozwalają na organizację najbardziej potrzebnych narzędzi, które zawsze musisz mieć „pod ręką”.

Rozbudowane stoły warsztatowe

W ofercie LockLine znajdziesz gotowe zestawy stołów roboczych, które doskonale sprawdzą się w zastosowaniach przemysłowych oraz domowych. Stół roboczy do przemysłu powinna charakteryzować wysoka jakość wykonania, wytrzymałość konstrukcji oraz spełnienie określonych norm. Stołu warsztatowe LockLine mają to wszystko! Nasze stoły warsztatowe można dowolnie łączyć w rozbudowane stanowiska robocze. Bez problemu połączysz nasze stoły warsztatowe w długie stanowisko pod ścianą wyposażone w tablice narzędziowe. Możesz także połączyć stoły warsztatowe LockLine na planie litery „L” lub utworzyć stanowisko robocze w kształcie wyspy składające z kilku stołów warsztatowych posiadających jeden gładki wytrzymały blaszany blat roboczy.

W domowych warunkach stół warsztatowy zapewni wygodę pracy i majsterkowania. Stoły warsztatowe LockLine dzięki różnym rozmiarom pasują zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak i ciasnych garaży. Dzięki możliwości nadbudowy tablicą narzędziową, szafkami oraz oświetleniem, możesz stworzyć wygodne stanowisko do majsterkowania albo samodzielnych prac przy samochodzie.

Stół warsztatowy wraz z akcesoriami tworzy kompletne stanowisko robocze

Stoły warsztatowe LockLine możesz rozbudowywać według własnego uznania i potrzeb. Jedną z możliwości zwiększenia funkcjonalności stołu warsztatowego LockLine jest zakup autorskich akcesoriów do stołów warsztatowych. Dodatkowa noga zwiększy nośność długich blatów roboczych. Tablica narzędziowa da Ci więcej miejsca na narzędzia i drobiazgi nad stołem warsztatowym. Nasze dodatkowe oświetlenie znacząco zwiększy komfort pracy przy stole warsztatowym i precyzyjniej oświetli Twoją przestrzeń roboczą.

Nasze stoły warsztatowe to element systemu modułowych mebli warsztatowych

Pamiętaj przy tym wszystkim, że nasze stoły warsztatowe nie są okresową serią, lecz stanowią dopracowany element produkowanego od lat systemu mebli warsztatowych. Masz nasze zapewnienie, że nasze stoły warsztatowe wytrzymają wiele długich lat pracy, a gdy będziesz chciał rozbudować swój warsztat — zawsze znajdziesz elementy systemu pasujące do Twojego stołu warsztatowego LockLine.

Stoły warsztatowe LockLine to tylko jeden z elementów systemu modułowym mebli warsztatowych, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz: szafki warsztatowe, szafki narzędziowe, wózki narzędziowe, tablice narzędziowe, szafy warsztatowe oraz szeroką gamę akcesoriów do wszystkich naszych naszych mebli warsztatowych. Zapraszamy do zakupów!

You've just added this product to the cart: