SZAFY WARSZTATOWE

Metalowa szafa warsztatowa jest jednym z największych metalowych mebli warsztatowych, jakie posiadamy w swojej ofercie. W tej kategorii znajdziesz metalowe szafy narzędziowe i szafy warsztatowe w różnych wersjach. Oferowane przez nas szafy bazują na jednym uniwersalnym modelu, który stanowi część naszego modułowego systemu mebli warsztatowych. Jeżeli opcje dostępne w sklepie internetowym nie spełniają Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie szafę warsztatową na zamówienie. Zajmujemy się produkcją wszystkich mebli warsztatowych i oferujemy zabudowy warsztatowe na zamówienie.

Filter

Niezawodna szafa warsztatowa

Szafy warsztatowe LockLine stanowią część wytrzymałego i sprawdzonego systemu mebli warsztatowych naszego autorstwa. Jedną z cech jest wytrzymałość konstrukcji oraz użytych materiałów. Nasze szafy warsztatowe, podobnie jak wszystkie meble warsztatowe LockLine, poddajemy wymagającym testom, dzięki czemu nasze metalowe szafy warsztatowe spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest również nośność, ponieważ nasze metalowe szafy do warsztatu wytrzymują znaczne obciążenie. Wybierając szafę warsztatową LockLine wybierasz praktyczność i bezpieczeństwo.

Uniwersalna szafa do warsztatu z opcją rozbudowy

Jednym z elementów charakterystycznych systemu mebli warsztatowych LockLine jest uniwersalność konstrukcji, możliwość dobrowolnej adaptacji pod oczekiwania Klienta oraz rozbudowy za pomocą licznych akcesoriów. Wnętrze szafy warsztatowej LockLine może zawierać półki, haki na narzędzia, a także szuflady. To od Ciebie zależy czy szafa warsztatowa będzie szafką pracowniczą, szafą narzędziową czy miejscem pracy schowanym za schludnymi drzwiami. Szafy warsztatowe LockLine doskonale sprawdzają się w roli samodzielnych wolnostojących szaf metalowych, a także mogą stanowić element ciągłej zabudowy warsztatowej.

Metalowe szafy narzędziowe naszej produkcji pasują do hali produkcyjnej, wszelkich warsztatów firmowych i pracowni, a także do przydomowego warsztatu lub garażu. To właśnie uniwersalny charakter naszych szaf metalowych sprawia, że są to popularne szafy do wszelkiego rodzaju przestrzeni roboczych. Gdy weźmiemy pod uwagę możliwość uzupełniania akcesoriów po zakupie szafy oraz możliwość rozbudowy zabudowy warsztatowej o poszczególne elementy, możemy śmiało powiedzieć, że warsztatowe szafy narzędziowe LockLine rosną razem z Twoim warsztatem.

Narzędziowa szafa metalowa do garażu

Szukasz metalowej szafy na narzędzia do garażu lub niewielkiego warsztatu przy garażu? Doskonale trafiłeś! Metalowe szafy narzędziowe LockLine doskonale sprawdzają się w roli szaf do garażu na narzędzia oraz inne drobiazgi. Szafa do garażu, zwłaszcza takiego niewielkiego, powinna mieć wytrzymałą konstrukcję, być stabilna i bezpieczna. Właśnie taka jest metalowa szafa garażowa LockLine! Do wyboru masz kilka podstawowych wariantów szafy do garażu LockLine:

  • szafa z półkami na narzędzia oraz walizki z narzędziami i drobiazgami – doskonale sprawdzi się, gdy często zabierasz narzędzia do samochodu i potrzebujesz szybko przepakować odpowiednie skrzynki/walizki z narzędziami;
  • metalowa szafa z szufladami – pozwala na praktyczną organizację pracy i uporządkowanie narzędzi – doskonale sprawdza się, gdy często majsterkujesz w garażu lub naprawiasz samochód w garażu;
  • metalowa szafa z szafkami i wieszakami – doskonale sprawdza się jako warsztatowa szafa pracownicza, kiedy w szafkach przechowujesz uporządkowane narzędzia, a także strój roboczy i kask;
  • warsztatowa szafa z blatem roboczym, półkami i szufladami – świetny sposób na kameralne robocze stanowisko warsztatowe – półki i szuflady narzędziowe zapewnią Ci porządek, a blat roboczy będzie Twoim miejscem pracy z zamykanymi drzwiami, dodatkowo wewnętrzne ściany szafy mogą pełnić funkcję warsztatowej tablicy narzędziowej.

Tak uniwersalna szafa narzędziowa do garażu to rzadkość! Bez względu czy samodzielnie naprawiasz własny samochód w przydomowym garażu, czy prowadzisz warsztat samochodowy, szafa garażowa LockLine spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli masz w garażu wystarczająco dużo miejsca, rozważ zabudowę warsztatową naszej produkcji, w skład której może wejść roboczy stół warsztatowy, wózek narzędziowy, tablica narzędziowa oraz szafa garażowa. Taki zestaw „4 w 1” zaspokoi większość potrzeb każdego majsterkowicza urządzającego domowy warsztat w garażu. Jeżeli szukasz zaawansowanych rozwiązań dla profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy atrakcyjną ofertę specjalnie dla Ciebie.

Szafa metalowa zamykana – Twoje stanowisko pracy

Szafka pracownicza to nie musi być wyłącznie szafka na odzież do szatni pracowniczej. W przypadku szkół lub nieprodukcyjnych zakładów pracy, nierzadko meble warsztatowe stanowią wyposażenie warsztatu konserwatora albo pracowni dla „złotej rączki”. Tworząc stanowisko pracy dla konserwatora czy innego pracownika technicznego, warto przemyśleć kwestie jakości mebli warsztatowych, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Zamykana szafa warsztatowa łączy te funkcje – dzięki zabudowie w szafki, możemy przechowywać w niej prywatne przedmioty. Dzięki systemowi szuflad i półek – pracownik techniczny ma łatwo uporządkowane narzędzia i drobiazgi niezbędne do pracy. Metalowa szafa warsztatowa LockLine występuje także w wersji z blatem roboczym, dzięki czemu zamienia się w prywatny zamykany drzwiami roboczy stół warsztatowy. Szafa warsztatowa LockLine doskonale sprawdzi się w roli szafki pracowniczej – uniwersalność warta rozważenia!

Metalowa szafa narzędziowa jako element systemu mebli warsztatowych

LockLine to producent mebli warsztatowych w modułowym systemie zabudowy warsztatowej. Podstawowe elementy naszej oferty metalowych mebli warsztatowych to: stół warsztatowy, szafka warsztatowa, wózek narzędziowy, szafa warsztatowa. Oferujemy akcesoria do mebli warsztatowych, które pasują do każdego elementu naszej zabudowy warsztatowej. Modułowa zabudowa warsztatowa pozwala na zakup pojedynczych mebli krok po kroku i rozbudowę warsztatu z biegiem czasu. Bogata oferta akcesoriów do mebli warsztatowych pozwala z kolei na adaptację już posiadanych mebli do zmieniających się potrzeb warsztatu. Gorąco zapraszamy do zakupu!

You've just added this product to the cart: