TABLICE NARZĘDZIOWE

Warsztatowa tablica narzędziowa to niezastąpione miejsce w każdej pracowni. W tej kategorii znajdziesz tablice narzędziowe różnych rozmiarów oraz pasujące do nich akcesoria. Tablicę narzędziową LockLine możesz przymocować do stołu warsztatowego naszej produkcji, bezpośrednio do ściany lub do dowolnego mebla. Jedyne, co Ciebie ogranicza to Twoja własna wyobraźnia!

Filter

Profesjonalna tablica narzędziowa

W LockLine zajmujemy się produkcją profesjonalnych metalowych mebli warsztatowych przy zachowaniu najwyższych standardów. Nie inaczej jest w przypadku produkcji tablicy narzędziowej. Każda nasza tablica warsztatowa jest wyprodukowana ze stali 1,2 mm malowanej proszkowo, dzięki czemu spełnia wysokie normy nośności, wytrzymałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne.

Nasze tablice narzędziowe są perforowane według schematu, do którego pasują wszystkie nasze akcesoria. Daje Ci gwarancję kompatybilności akcesoriów z tablicami warsztatowymi, a dodatkowo masz komfort szybkiego montażu (nie jest wymagane wiercenie w tablicy narzędziowej) i łatwego przemieszczenia poszczególnych akcesoriów. Wysoka jakość wykonania i standaryzacja ułatwiająca późniejszą rozbudowę to wyróżnik naszej profesjonalnej tablicy narzędziowej.

Ścianka narzędziowa – łatwy montaż

Nasze tablice narzędziowe są kompatybilne z naszymi stołami warsztatowymi. Montaż tablicy narzędziowej w stołach warsztatowych LockLine przebiega bez problemu w kilka chwil. Jeżeli jednak zapragniesz mieć ściankę narzędziową przymocowaną bezpośrednio do ściany, z naszymi wyrobami zrobisz to łatwo i szybko, a osiągnięty efekt będzie naprawdę profesjonalny! Tablice narzędziowe LockLine można łączyć w duże powierzchnie za pomocą specjalnych ceowników. Daje Ci to możliwość rozbudowania ścianki warsztatowej nie tylko dodatkowe akcesoria, ale także o kolejne moduły.

W momencie, gdy Twoje potrzeby warsztatowe wzrosną, nie musisz wymieniać ścianki narzędziowej na lepszy model, bo… już masz najlepszy najlepszy model ścianki narzędziowej LockLine, która rośnie razem z Twoim warsztatem!

Tablica warsztatowa, która sprawdzi się wszędzie

Bez względu czy interesuje Ciebie tablica warsztatowa do garażu, czy szukasz tablicy narzędziowej do warsztatu firmowego albo potrzebujesz zbudować ściankę narzędziową w hali produkcyjnej, LockLine będzie Twoim najlepszym wyborem! Metalowa tablica perforowana na narzędzia sprawdza się zdecydowanie lepiej od sklejek lub plastikowych odpowiedników. Spójrz na ceny tablic narzędziowych LockLine, a zorientujesz się, że nasze tablice wcale nie należą do najdroższych. Niejednokrotnie znacznie drożej jest szukać rozwiązań dookoła, patrzeć za ściankami narzędziowymi zrób to sam, zamiast po prostu skorzystać z najtrwalszego rozwiązania.

Metalowa tablica narzędziowa LockLine sprawdzi się w każdej wielkości warsztacie i w każdych warunkach. Dzięki wykonaniu ze stali 1,2 mm i malowaniu proszkowemu, nasze tablice warsztatowe są odporne na warunki zewnętrzne, jak wilgoć i kurz. Tablica narzędziowa LockLine nie zardzewieje Ci po kilku deszczowych sezonach z wilgocią w garażu lub piwnicy. Nie zaatakują jej korniki, a utrzymanie czystości w warsztacie ograniczysz do przetarcia szmatką – bez drzazg i rozmazanego kurzu, nie straszne jej także oleje lub smary. Tablice narzędziowe LockLine sprawdzają się w każdym warsztacie. Tym domowym, i tym firmowym.

Akcesoria do tablicy narzędziowej

Nasze tablice narzędziowe możesz dowolnie rozbudowywać. Bez względu czy wieszasz tablicę warsztatową na ścianie, czy traktujesz jako uzupełnienie stołu warsztatowego, akcesoria do tablic narzędziowych LockLine sprawdzą się doskonale. Nasz system mebli warsztatowych jest modułowy w każdym stopniu i na każdym etapie Twoich prac. Szafki, haki na narzędzia, uchwyty na klucze warsztatowe, półki, półeczki i pojemniki warsztatowe na drobiazgi – to wszystko stanowi część asortymentu akcesoriów do tablic narzędziowych LockLine.

Tablica na klucze warsztatowe

Wśród swoich narzędzi masz dużo kluczy? Naszą tablicę warsztatową możesz uzupełnić o specjalne haki na klucze i uchwyty na klucze, dzięki którym w Twoim warsztacie zapanuje ład i porządek. Chcąc uzyskać dużą i pojemną tablicę na klucze warsztatowe, wystarczy połączyć nasze tablice narzędziowe i zamontować dużo uchwytów na klucze oraz haków na klucze. Nasza tablica bez problemu utrzyma taki ciężar, a Ty zyskujesz prosty i profesjonalny sposób jak zrobić tablicę na klucze warsztatowe!

Tablica warsztatowa z kuwetami/pojemnikami

Przechowanie drobiazgów w warsztacie bywa wyzwaniem, a czasami nawet problemem. W LockLine przychodzimy Ci z pomocą i oferujemy szereg pojemników do tablic narzędziowych oraz szafki, które zawiesisz na tablicy warsztatowej. Łącząc tablice uzyskasz dużej powierzchni ściankę warsztatową, na które możesz trzymać kuwety na drobiazgi i wszelkiego rodzaju pojemniki. Układ skrzynek i szafek zależy wyłącznie od Ciebie.

Meble warsztatowe i tablica narzędziowa w systemie modułowym

W LockLine produkujemy metalowe meble warsztatowe. Sprzedajemy najdrobniejsze elementy oraz całe gotowe zabudowy warsztatowe. Na nasz system mebli warsztatowych składają się szafy warsztatowe, szafki warsztatowe, wózki narzędziowe, stoły warsztatowe oraz tablice warsztatowe, których dotyczy niniejsza kategoria w naszym sklepie. Posiadamy akcesoria do mebli warsztatowych – wszystkich elementów naszego systemu modułowej zabudowy warsztatowej. Ponadto, wszystko oferujemy w gotowych konfiguracjach oraz w opcji na zamówienie pod indywidualne potrzeby Klienta. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a wykonamy dla Ciebie zabudowę warsztatową Twoich marzeń!

You've just added this product to the cart: