WÓZKI NARZĘDZIOWE

Szafka narzędziowa wolnostojąca oraz szafka warsztatowa na kółkach (tzw. wózek narzędziowy) są dzisiaj stałym elementem wyposażenia warsztatu oraz jakiejkolwiek pracowni. W tej kategorii znajdziesz wózki narzędziowe na kółkach posiadające szuflady na narzędzia oraz półki. Jeżeli potrzebujesz innego rodzaju szafki warsztatowej, skontaktuj się z nami, a zaprezentujemy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Wszystkie nasze wózki narzędziowe są elementami naszego autorskiego modułowego systemu metalowych mebli warsztatowych.

Filter

Metalowa szafka narzędziowa na kółkach, czyli wózek narzędziowy dla każdego

Wózek narzędziowy sprawdza się w każdym warsztacie, gdzie istnieje potrzeba mobilności i łatwego dostępu do dużej liczby narzędzi. Solidna, wytrzymała konstrukcja oraz bezawaryjne kółka są filarem utrzymującym wózki warsztatowe LockLine na wysokiej pozycji wśród profesjonalistów i amatorów prac warsztatowych.

Wózek narzędziowy zapewnia swobodę przemieszczania się po warsztacie i poza nim (kółka mają rozmiar pozwalający na jazdę po bruku i drobnym szutrze), dzięki czemu swoje narzędzia zawsze możesz mieć pod ręką. Ponadto, nasze wózki narzędziowe mieszą się pod naszymi stołami warsztatowymi. Nadają się zatem doskonale do garaży, gdzie nie ma za wiele przestrzeni, a mobilność nadal jest pożądana.

Wózek warsztatowy z szufladami sprawdza się w praktyce

Wygoda i praktyczne zastosowanie są tym, czego oczekujemy od wózka narzędziowego. Wózki warsztatowe LockLine posiadają różne warianty szerokości oraz wysokości szuflad.

Wózek warsztatowy z niskimi szufladami doskonale sprawdzi się przy dużej ilości narzędzi o niewielkich gabarytach jak klucze warsztatowe, śrubokręty, dłuta itp. Wózek warsztatowy z wysokimi szufladami sprawdzi się z kolei przy dużej liczbie nieco większych narzędzi jak elektronarzędzia (wkrętarki, szlifierki itp.), młotki gumowane. Posiadając wysokie szuflady w wózku narzędziowym łatwiej także zadbać o porządek w drobiazgach. W wysokich szufladach zmieszczą się pojemniki, skrzynki i kontenery warsztatowe.

Jeżeli wybierzesz wózek warsztatowy z szufladami różnej wysokości, otrzymujesz gotowe mobilne stanowisko robocze, w którym pod ręką masz zarówno narzędzia, jak i drobiazgi (śrubki, gwoździe, nakrętki itp.).

Wózek narzędziowy bez wyposażenia

Oferowane przez nas wózki narzędziowe i szafki narzędziowe są kompletne jako meble i mają charakter profesjonalnych mebli warsztatowych. Nie oferujemy zatem wózka warsztatowego wypełnionego narzędziami. Jeżeli szukasz prezentu dla mechanika i wpadłeś na pomysł, że będzie to wózek warsztatowy z narzędziami — super! Dokonaj zatem zakupu naszego wytrzymałego wózka narzędziowego bez wyposażenia, a narzędzia zakup możliwie jak najlepsze i w konfiguracji dopasowanej do potrzeb użytkownika. Wielokrotnie jest tak, że profesjonalne i niezawodne narzędzia gromadzimy przez lata. Początkowo chowamy je po różnych półkach i szufladach, a dopiero po czasie zastanawiamy się jak zagospodarować przestrzeń w warsztacie. Wtedy jest właśnie najlepszy moment na zakup wózka narzędziowego bez wyposażenia! Wyposażenie już posiadamy, a od teraz będziemy trzymać je w najlepszych możliwych warunkach, czyli w wózku warsztatowym LockLine. Jesteśmy ekspertami od przechowywania w warsztacie, skoro więc szukasz wózka narzędziowego wyposażenia — może zainteresują Cię także inne nasze metalowe meble warsztatowe? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów!

Praktyczne wózki narzędziowe otwarte i zamknięte

Wózki narzędziowe LockLine przeznaczone są do przechowywania i sprawnego przemieszczania narzędzi i osprzętu w przedsiębiorstwach przemysłowych, w serwisach samochodowych oraz jakichkolwiek innych warsztatach. Wózki produkowane są zarówno jako narzędziowe wózki zamknięte (wózki narzędziowe z szufladami), jak i jako narzędziowe wózki otwarte (wózki narzędziowe z półkami). Taki podział oferty sprawia, że wózki warsztatowe LockLine spełniają potrzeby wszystkich wymagających mobilnej szafki warsztatowej na kółkach.

Wózek narzędziowy z szufladami wysuwanymi całkowicie

Praktycznym i bardzo przydatnym elementem naszych wózki zamkniętych są szuflady, które otwierają się do końca. System całkowitego wysuwania się szuflad zbudowany jest na bazie teleskopowych prowadnic. Otwierając szufladę, wysuwasz ją do samego końca. Unikasz zatem irytującego szperania „na ślepo” dłonią, żeby wygrzebać coś z końca szuflady. Tak samo nie masz problemu z wyjmowaniem dłuższych przedmiotów, ponieważ przy całkowitym wysunięciu szuflady, nie masz żadnej blokady nad samą szufladą.

Wózek warsztatowy na kółkach z gumowym blatem

Bardzo użytkowym elementem wózków narzędziowych LockLine są także uchwyty kółka i blat na górze wózka. Każdy wózek narzędziowy posiada gumowane kółka o średnicy 10 cm, z czego 2 kółka są nieobrotowe, a 2 kółka są obrotowe. Dodatkowo jedno kółko posiada hamulec utrzymujący wózek narzędziowy w jednym miejscu i wytrzymujący nacisk spore obciążenia. Góra wózka, czyli blat na narzędzia jest pokryty gumową, olejoodporną wykładziną. Pozwala to nie tylko w utrzymaniu czystości wózka i całego warsztatu, ale także zapewnia przyczepność narzędzi do blatu. Nie ma zatem problemu z narzędziami przesuwającymi się po blacie w trakcie przemieszczania wózka narzędziowego.

Wózek narzędziowy z zamkiem

Wszystkie nasze wózki narzędziowe z szufladami posiadają zamek na kluczyk. Są to zatem pełnowartościowe zamykane szafki narzędziowe na kółkach. Z reguły zamek jest umieszczany na górze wózka warsztatowego przy pierwszej szufladzie. Jeżeli potrzebujesz kilka różnych zamków albo innej lokalizacji zamka w wózku warsztatowym, skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania i zaoferować Ci wózek warsztatowy z zamkiem, jakiego oczekujesz.

Metalowe szafki narzędziowe są częścią systemu metalowych mebli warsztatowych

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, jesteśmy producentem całego systemu modułowych metalowych mebli warsztatowych. W ofercie posiadamy pojedyncze metalowe meble warsztatowe, akcesoria do mebli warsztatowych oraz zabudowy warsztatowe na zamówienie pod wymiar pomieszczenia Klienta. Nasze wózki warsztatowe i szafki narzędziowe doskonale uzupełniają stoły warsztatowe naszej produkcji. Warto jednak zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się także tablice narzędziowe, szafy warsztatowe oraz akcesoria do mebli warsztatowych. Jeżeli szukasz gotowej zabudowy warsztatowej albo potrzebujesz kilka mebli do warsztatu, skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do zakupów!

You've just added this product to the cart: