AKCESORIA DO TABLIC NARZĘDZIOWYCH

W tej kategorii prezentujemy akcesoria do tablic narzędziowych LockLine. Każda tablica warsztatowa LockLine to tablica perforowana na narzędzia. Perforacja jest tablic narzędziowych LockLine jest ujednolicona dla całego naszego systemu modułowych metalowych mebli warsztatowych. Akcesoria do montażu na tablicach narzędziowych posiadają zaczepy zgodne z naszą perforacją tablic warsztatowych. Wszystkie akcesoria do tablic narzędziowych, które można zawieszać na tablicach posiadają dodatkowo otwory do mocowania w perforowanych wnętrzach naszych szaf warsztatowych. Ponadto, każde nasze akcesorium do tablicy narzędziowej możesz według uznania przymocować do własnej ścianki narzędziowej lub tablicy warsztatowej, która już posiadasz.

Filter

Wieszaki do tablicy narzędziowej

Jednymi z najczęściej szukanych i kupowanych akcesoriów do tablicy narzędziowej są wieszaki oraz haki. Posiadamy w ofercie wieszaki na klucze warsztatowe oraz haki na klucze oczkowe lub inne narzędzia. Z naszymi wieszakami do tablicy narzędziowej bardzo łatwo zapanujesz nad dużą ilością narzędzi w warsztacie. W ofercie posiadamy również uchwyt na klucze narzędziowe, który nie tylko wprowadzi porządek, ale także znacząco przyspieszy Twoja pracę i ułatwi dostęp do kluczy warsztatowych.

Szafka do tablicy narzędziowej

W ofercie LockLine posiadamy szafkę wiszącą nad stół roboczy, którą możesz zawiesić na tablicy narzędziowej. Szafka posiada drzwiczki na zamek, a dodatkowo jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi naszymi tablicami warsztatowymi. Możesz ją również przymocować do każdej innej tablicy narzędziowej albo do ściany. Szafka doskonale nadaje się do przechowywania dokumentów, delikatnych przedmiotów lub innych rzeczy, które chcemy uchronić przed bezpośrednim dostępem.

Tablica narzędziowa na sterydach

Liczba akcesoriów do tablicy narzędziowej LockLine potrafi przyprawić o zawrót głowy. Gdy jedna tablica narzędziowa to za mało, możesz dowolnie łączyć tablice narzędziowe LockLine w ściankę narzędziową o bardzo dużej powierzchni. Na każdej tablicy możesz zamontować po kilka półek na tablicę narzędziową, haki na klucze warsztatowe, uchwyty na klucze warsztatowe oraz dodatkowe specjalne półeczki i mocowania. W LockLine posiadamy w ofercie uchwyty na wiertła do tablicy narzędziowej, uchwyty na śrubokręty do tablicy narzędziowe, a także uchwyt na dokumenty A4, czyli w najpopularniejszym formacie. W naszej ofercie znajdziesz dodatkowo półki i mocowania na pojemniki do tablicy narzędziowej. Zapanujesz nad porządkiem także wśród warsztatowych drobiazgów. Plastikowe pojemniki (kontenery warsztatowe) posiadamy w kilku rozmiarach, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoją tablicę narzędziową.

Akcesoria do tablic narzędziowych LockLine to część systemu mebli warsztatowych

LockLine to producent mebli warsztatowych według autorskiego systemu modułowego. Oferujemy możliwie najbardziej uniwersalne metalowe meble warsztatowe, które pasują do każdego warsztatu i każdej przestrzeni roboczej. Nasze meble warsztatowe stanowią wyposażenie dużuch hal produkcyjnych, a także kameralnych przydomowych warsztatów i garaży. Na nasz system mebli warsztatowych składają się: szafy warsztatowe, stoły warsztatowe, wózki narzędziowe i tablice narzędziowe, a także akcesoria do mebli warsztatowych każdego typu. Cechą charakterystyczną mebli warsztatowych LockLine jest uniwersalność konstrukcji.

Dla każdego pojedynczego mebla posiadamy akcesoria. Każdy nasz mebel warsztatowy może stać samodzielnie jako wolnostojący mebel. Każdy mebel warsztatowy LockLine może dodatkowo stanowić element zabudowy warsztatowej, czy to zwartej czy rozproszonej. Wszystkie meble warsztatowe LockLine i akcesoria, w tym akcesoria do tablic narzędziowych, są wykonywane według rygorystycznych norm jakości i bezpieczeństwa. Wybierając LockLine wybierasz profesjonalizm i bezpieczeństwo!

You've just added this product to the cart: